X

مراکز خرید جزیره کیش

معرفی مراکز خرید کیش

مراکز خرید جزیره کیش

 

مرکز خرید دامون کیش

در مرکز این پاساژ یک پیانو بسیار بزرگ را می بینید که توسط یک موزیسین حرفه ای  آهنگ های آرام بخشی را می نوازد. درغرفه های این مرکز خرید می توانید کیف و کفش، محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع پوشاک، طلا و زیورآلات، شکلات و مواد غذایی، تلفن همراه، لپ‌تاپ، کامپیوتر و...را خریداری کنید. ضمن اینکه اگه حوصله تان سر رفت می توانید در پیست اسکیتی که در طبقه دوم ساخته شده است بازی کنید.

 

بازار مرجان کیش

دربازارمرجان آکواریومی وجود دارد که در آن ۸۰۰ گونه آبزی زندگی می کنند و اطراف آن 39 آب نمای بسیار زیبا قرار گرفته است.معماری مدرن این بازارعلت محبوبیت اصلی آن است تا جایی که کسانی که قصد خرید هم ندارند را به سوی خود جذب می کند. این بازار در منطقه ساحلی قرار گرفته است و دارای واحدهای مسکونی نیز است.

 

 بازار مروارید کیش

ویژگی بارز بازار مروارید معماری آن است که برگرفته از بناهای باستانی هخامنشیان است. آپادانا، پرسپولیس، پاسارگاد، پارس، تیسفون، آریا، ایران و بیستون به ترتیب نام بازارچه هایی است که در این بازار قرار دارند.

 

بازار صفین کیش

معماری بازار صفین که یکی از قدیمی ترین بازارهای جزیره کیش است از سبک عربی پیروی کرده است و بنای بسیار جالبی دارد. قیمت‌ اجناس در این بازار تقریبا ارزان است.

 

سخن آخر

جزیره کیش یکی از شیک ترین و کامل ترین مناطق ایران برای گردشگری است.هر فرد با هرذائقه و علاقه ای می تواند از جزیره کیش لذت ببرد. در سفر به این جزیره کاریزماتیک از دیدن عجایب خلقت و شگفتی های طبیعت بهره ببرید . سفر خوش.